HAKKIMIZDA

Değerlerimiz

Geleneksel mutfak kültürümüzü ustalıkla, sağlıkla, lezzet aşkıyla yeniden şekillendiriyor, 2010’den günümüze, ağız tadıyla misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Bizler şu ilkeler ışığında çalışmalarımızı sürdürüyoruz:

Müşteri Odaklılık

Misafirlerimizin en keyifli anlarına eşlik etmek önceliğimizdir. Günü geldiğinde bir fincan kahveyle yıllarca sürecek dostlukları pekiştirir, günü geldiğinde bir dilim pasta eşliğinde büyük mutlulukları kutlarız. Birbirinden leziz ürünlerimizi, kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizle nezih bir ortamda sunarız.

Kalite

Anadolu’nun yerel üreticileri tarafından yetiştirilen doğal lezzetlerden yurt dışından ithal ettiğimiz orijinal ürünlere kadar tüm ham maddelerimiz, gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri sürecinden titizlikle geçtikten sonra misafirlerimizin sofrasını süsler. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu katkı maddesine yer vermeyiz. Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma olarak, her yaştan misafirimize taze, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşarız.

Yaratıcılık

Maharetli ustalarımızla birlikte, dede yadigarı reçetelerle hazırlanan geleneksel lezzetlerimizden dünya mutfaklarına uzanan zengin bir menü sunarız. Misafirlerimize yeni lezzet deneyimleri yaşatmak için şeflerimizin dünyaca ünlü okullarda eğitim almalarını sağlar, mutfakta özgür bir ortam yaratırız.